Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
brüt getiri   Margin Call   bono faiz oranları   Kredi hesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   bono piyasası   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   bono faizi   bono tahvil   bono tahvil   bono piyasası   bono   yıllık tüfe ve üfe oranları   ihtiyaç kredisi ödeme planı   bono ve tahvil   bono   brüt getiri   kkdf oranları   net getiri   bono piyasası   margin call   sözleşme fiyatı   brüt getiri   vadeli opsiyon piyasası   hazine bonosu faizhesaplama   faiz oranı   tl   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   faiz oranı   bono ve tahvil   risk oranı   net getiri   bono ve tahvil   bono piyasası   bono faiz oranları   Anapara   taşıt kredisi hesaplama   bono piyasası   net getiri   bono faiz oranları   hazine bonosu faizhesaplama   repo brüt ve net getiri hesapla   bono   anapara ve net getiri hesaplama   vob teorik fiyat hesaplama   net getiri   bono   repo   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   anapara ve net getiri hesaplama   bono faiz oranları   brüt getiri   Kredi   Konut kredisi hesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   Kredi hesaplama   brüt getiri   ingiliz sterlini   risk oranı   bono faiz oranları   bono faizi   bono faizi   faiz oranı   ihtiyaç kredisi hesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   en yüksel reel getiri hangi yatırım aracında   kredi ödeme planı   aylık repo   bono piyasası   hazine bonosu faizhesaplama   bono   KKDF oranları   brüt getiri   bono ve tahvil   BSMV Nedir?   Black ve Scholes yöntemi   net getiri   bono faizi   net getiri   Kredi   hazine bonosu faizhesaplama   bono piyasası   brüt getiri   repo hesapla   taşıt kredisi hesaplama   bono ve tahvil   Vob Hesaplayıcısı   vob hesaplayıcısı   döviz hesap makinesi   kredi ödeme planı   bono piyasası   başlangıç teminatınız   anapara ve net getiri hesaplama   bono tahvil   bono ve tahvil   repo hesaplama   faiz oranı   faiz oranı   bono faiz oranları   sözleşme fiyatı
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.