Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
taşıt kredisi hesaplama   Black ve Scholes yöntemi   İhtiyaç kredisi hesaplama   repo hesapla   bono faizi   bono tahvil   net getiri   Vob Hesaplayıcısı   kkdf oranları   başlangıç teminatınız   Kredi   sözleşme fiyatı   brüt getiri   günlük repo hesapla   Kredi hesaplama   taşıt kredisi hesaplama   bono tahvil   bono faiz oranları   bono faiz oranları   brüt getiri   risk oranı   konut kredisi hesaplama   bono faizi   bono faizi   anapara ve net getiri hesaplama   Vob   bono faizi   bono tahvil   bono piyasası   faiz oranı   hazine bonosu faizhesaplama   vob teorik fiyat hesaplama   bono piyasası   bono ve tahvil   bono tahvil   bono piyasası   bono faiz oranları   repo faiz   Kredi   bono faizi   faiz oranı   başlangıç teminatınız   faiz oranı   bono   kredi   Vadeli opsiyon piyasası   euro   İhtiyaç kredisi hesaplama   KKDF oranları   bono faiz oranları   hazine bonosu faizhesaplama   vob teorik fiyat hesaplama   sözleşme fiyatı   bono   bono   KKDF oranları   bono faizi   en yüksel reel getiri hangi yatırım aracında   bono piyasası   bono ve tahvil   risk oranı   Kredi hesaplama   bono piyasası   anapara ve net getiri hesaplama   sözleşme fiyatı   bono faiz oranları   bono faiz oranları   net getiri   net getiri   net getiri   bono piyasası   hazine bonosu faizhesaplama   BSMV Nedir?   bono ve tahvil   tl   bono faiz oranları   bono piyasası   Anapara   net getiri   ihtiyaç kredisi ödeme planı   bono faizi   Mevduat Hesaplama   brüt getiri   bono ve tahvil   bono faiz oranları   bono   bono ve tahvil   döviz hesap makinesi   anapara ve net getiri hesaplama   seçtiğiniz dayanak varlığa ilişkin hesaplama yöntemleri   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   brüt getiri   faiz oranı   brüt getiri   bono tahvil   net getiri   Vob Hesaplayıcısı   hazine bonosu faizhesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   bono piyasası
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.