Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
bono piyasası   brüt getiri   taşıt kredisi ödeme planı   bono faizi   anapara ve net getiri hesaplama   brüt getiri   bono piyasası   yıllık faiz oranı   bono   Konut kredisi hesaplama   sözleşme fiyatı   bono faiz oranları   başlangıç teminatınız   taşıt kredisi hesaplama   brüt getiri   bono   bono faizi   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   net getiri   bono   başlangıç teminatınız   faiz oranı   bono faiz oranları   risk oranı   bono faiz oranları   kanada doları   bono tahvil   bono faizi   bono tahvil   hazine bonosu faizhesaplama   net getiri   anapara ve net getiri hesaplama   brüt getiri   bono faizi   bono tahvil   Kredi   bono   vob teorik fiyat hesaplama   BSMV Nedir?   kredi ödeme planı   anapara ve net getiri hesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   bono tahvil   faiz oranı   bono ve tahvil   bono piyasası   anapara ve net getiri hesaplama   bono faizi   brüt getiri   amerikan doları   BSMV Nedir?   kredi hesaplama   brüt getiri   bono   bono ve tahvil   Bono   hazine bonosu faizhesaplama   yıllık tüfe ve üfe oranları   KKDF oranları   bono piyasası   bono piyasası   anapara ve net getiri hesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   bono   Kredi   faiz oranı   bono faizi   taşıt kredisi hesaplama   ihtiyaç kredisi hesaplama   risk oranı   anapara ve net getiri hesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   bono ve tahvil   bono ve tahvil   İhtiyaç kredisi hesaplama   faiz oranı   bono ve tahvil   faiz oranı   bono tahvil   bono tahvil   Margin Call   bono   bono piyasası   günlük repo hesapla   Vob Hesaplayıcısı   bono piyasası   bono ve tahvil   bono faiz oranları   Mevduat Hesaplama   enflasyon oranı hesaplama   net getiri   anapara ve net getiri hesaplama   euro   net getiri   vob hesaplayıcısı   bono tahvil   Black ve Scholes yöntemi   bono tahvil   en yüksel reel getiri hangi yatırım aracında   sözleşme fiyatı
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.