Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
anapara ve net getiri hesaplama   bono faiz oranları   bono faizi   hazine bonosu faizhesaplama   brüt getiri   bono tahvil   bono piyasası   Anapara   bono faizi   bono tahvil   tl   bono faiz oranları   bono piyasası   bono   bono ve tahvil   Opsiyon hesap makinesi   BSMV Nedir?   brüt getiri   başlangıç teminatınız   Konut kredisi hesaplama   bono piyasası   İhtiyaç kredisi hesaplama   bono piyasası   brüt getiri   bono faiz oranları   net getiri   bono ve tahvil   Margin Call   Reel getiri hesaplama   bono   bono ve tahvil   vadeli opsiyon piyasası   kredi   bono faiz oranları   bono piyasası   bono   bono tahvil   bono faiz oranları   yıllık tüfe ve üfe oranları   taşıt kredisi ödeme planı   Vob Hesaplayıcısı   faiz oranı   Vadeli opsiyon piyasası   faiz oranı   repo brüt ve net getiri hesapla   bono tahvil   bono piyasası   bono   bono   bono tahvil   başlangıç teminatınız   kredi ödeme planı   faiz oranı   Bono   hazine bonosu faizhesaplama   başlangıç teminatınız   Kredi   faiz oranı   faiz oranı   kanada doları   kkdf oranları   Mevduat Hesaplama   euro   repo faiz   bono faiz oranları   anapara ve net getiri hesaplama   bono faizi   sözleşme fiyatı   bono tahvil   taşıt kredisi ödeme planı   vob teorik fiyat hesaplama   risk oranı   anapara ve net getiri hesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   ingiliz sterlini   bono faiz oranları   net getiri   hazine bonosu faizhesaplama   repo hesapla   bono ve tahvil   bono   bono faizi   bono faizi   hazine bonosu faizhesaplama   net getiri   repo getirisi hesaplama   taşıt kredisi hesaplama   ihtiyaç kredisi hesaplama   brüt getiri   Vadeli opsiyon piyasası   bono ve tahvil   yıllık faiz oranı   bono faizi   hazine bonosu faizhesaplama   net getiri   anapara ve net getiri hesaplama   net getiri   bono   Kredi hesaplama   brüt getiri
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.