Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
konut kredisi hesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   brüt getiri   net getiri   hazine bonosu faizhesaplama   faiz oranı   anapara ve net getiri hesaplama   brüt getiri   net getiri   Kredi   brüt getiri   bono faiz oranları   bono piyasası   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   risk oranı   brüt getiri   Anapara   bono faiz oranları   bono ve tahvil   repo brüt ve net getiri hesapla   bono   taşıt kredisi ödeme planı   net getiri   bono   bono piyasası   bono piyasası   kredi   vob teorik fiyat hesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   net getiri   bono faizi   vob hesaplayıcısı   seçtiğiniz dayanak varlığa ilişkin hesaplama yöntemleri   tl   İhtiyaç kredisi hesaplama   kredi ödeme planı   faiz oranı   İhtiyaç kredisi hesaplama   taşıt kredisi ödeme planı   net getiri   bono ve tahvil   kanada doları   bono faizi   taşıt kredisi hesaplama   Margin Call   net getiri   net getiri   faiz oranı   ihtiyaç kredisi hesaplama   euro   anapara ve net getiri hesaplama   repo hesapla   bono faizi   anapara ve net getiri hesaplama   bono ve tahvil   bono piyasası   repo   bono ve tahvil   Konut kredisi hesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   KKDF oranları   hazine bonosu faizhesaplama   net getiri   bono tahvil   Mevduat Hesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   margin call   başlangıç teminatınız   bono piyasası   Vadeli opsiyon piyasası   bono faiz oranları   faiz oranı   repo hesaplama   bono   anapara ve net getiri hesaplama   bono faizi   vadeli opsiyon piyasası   bono tahvil   faiz oranı   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   bono faizi   bono tahvil   sözleşme fiyatı   bsmv nedir?   anapara ve net getiri hesaplama   bono faiz oranları   bono faizi   günlük repo hesapla   bono   bono faizi   bono ve tahvil   bono faiz oranları   bono faizi   brüt getiri   bono   brüt getiri   net getiri   Kredi hesaplama   Konut kredisi hesaplama   bono
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.