Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
brüt getiri   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   anapara ve net getiri hesaplama   Anapara   hazine bonosu faizhesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   brüt getiri   hazine bonosu faizhesaplama   faiz oranı   bono piyasası   bono faiz oranları   bono tahvil   bono   bono piyasası   bono faizi   vadeli opsiyon piyasası   Vob   Vob Hesaplayıcısı   bono tahvil   Konut kredisi hesaplama   bono faiz oranları   anapara ve net getiri hesaplama   Black ve Scholes yöntemi   ihtiyaç kredisi hesaplama   bono   bono ve tahvil   bono tahvil   Kredi   sözleşme fiyatı   yıllık tüfe ve üfe oranları   bono faizi   hazine bonosu faizhesaplama   faiz oranı   hazine bonosu faizhesaplama   bono ve tahvil   taşıt kredisi hesaplama   bono faiz oranları   margin call   bono piyasası   bono   net getiri   bono piyasası   ihtiyaç kredisi ödeme planı   net getiri   bono piyasası   bono tahvil   bono   Margin Call   bono   bono tahvil   kredi   faiz oranı   vob hesaplayıcısı   bono tahvil   bono piyasası   Kredi hesaplama   kredi ödeme planı   kanada doları   aylık repo   faiz oranı   risk oranı   bono ve tahvil   Konut kredisi hesaplama   net getiri   repo hesapla   bono   KKDF oranları   taşıt kredisi hesaplama   taşıt kredisi ödeme planı   bsmv nedir?   Kredi   net getiri   başlangıç teminatınız   brüt getiri   vob teorik fiyat hesaplama   bono piyasası   bono ve tahvil   bono ve tahvil   faiz oranı   faiz oranı   kkdf oranları   konut kredisi hesaplama   ingiliz sterlini   BSMV Nedir?   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   bono faiz oranları   günlük repo hesapla   bono faizi   anapara ve net getiri hesaplama   net getiri   net getiri   Bono   hazine bonosu faizhesaplama   bono   bono piyasası   repo getirisi hesaplama   bono faiz oranları   hazine bonosu faizhesaplama   net getiri   bono
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.