Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
bono piyasası   hazine bonosu faizhesaplama   Mevduat Hesaplama   amerikan doları   Black ve Scholes yöntemi   bono   bono tahvil   kredi ödeme planı   anapara ve net getiri hesaplama   bono faizi   bono faizi   net getiri   bono faizi   bono piyasası   anapara ve net getiri hesaplama   net getiri   bono faiz oranları   repo hesaplama   bono faiz oranları   bono faizi   bono   anapara ve net getiri hesaplama   Kredi   taşıt kredisi hesaplama   Anapara   brüt getiri   Konut kredisi hesaplama   bono faiz oranları   sözleşme fiyatı   brüt getiri   brüt getiri   bono faizi   günlük repo hesapla   bono   yıllık faiz oranı   Margin Call   faiz oranı   brüt getiri   vadeli opsiyon piyasası   hazine bonosu faizhesaplama   bono faiz oranları   bono piyasası   bono piyasası   Margin Call   net getiri   repo faiz   bono piyasası   brüt getiri   faiz oranı   sözleşme fiyatı   hazine bonosu faizhesaplama   bono ve tahvil   taşıt kredisi ödeme planı   bono faiz oranları   net getiri   BSMV Nedir?   Vadeli opsiyon piyasası   hazine bonosu faizhesaplama   kredi hesaplama   bono tahvil   bono faiz oranları   ingiliz sterlini   hazine bonosu faizhesaplama   başlangıç teminatınız   brüt getiri   bono tahvil   margin call   bono faizi   sözleşme fiyatı   ihtiyaç kredisi ödeme planı   Kredi hesaplama   bono   bono ve tahvil   bono   BSMV Nedir?   bono ve tahvil   bono faiz oranları   ihtiyaç kredisi hesaplama   Kredi hesaplama   bono   hazine bonosu faizhesaplama   bono tahvil   bono ve tahvil   bono piyasası   repo   anapara ve net getiri hesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   taşıt kredisi hesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   bono faizi   faiz oranı   hazine bonosu faizhesaplama   bono ve tahvil   ihtiyaç kredisi ödeme planı   İhtiyaç kredisi hesaplama   repo brüt ve net getiri hesapla   taşıt kredisi ödeme planı   anapara ve net getiri hesaplama   bono   brüt getiri
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.