Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
günlük repo hesapla   brüt getiri   bono tahvil   bono piyasası   bono tahvil   bono   anapara ve net getiri hesaplama   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   hazine bonosu faizhesaplama   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   net getiri   taşıt kredisi hesaplama   faiz oranı   anapara ve net getiri hesaplama   başlangıç teminatınız   risk oranı   taşıt kredisi ödeme planı   kredi ödeme planı   Konut kredisi hesaplama   bono tahvil   en yüksel reel getiri hangi yatırım aracında   taşıt kredisi ödeme planı   ingiliz sterlini   bono tahvil   bono ve tahvil   net getiri   bono piyasası   euro   bono faizi   bono faiz oranları   hazine bonosu faizhesaplama   faiz oranı   repo getirisi hesaplama   Black ve Scholes yöntemi   anapara ve net getiri hesaplama   faiz oranı   brüt getiri   bono ve tahvil   bono faizi   Vob Hesaplayıcısı   yıllık faiz oranı   Vob Hesaplayıcısı   anapara ve net getiri hesaplama   bono   bono tahvil   bono faizi   konut kredisi hesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   bono piyasası   brüt getiri   bono piyasası   brüt getiri   net getiri   Margin Call   Kredi hesaplama   BSMV Nedir?   faiz oranı   KKDF oranları   risk oranı   net getiri   bono   brüt getiri   vob teorik fiyat hesaplama   bono faizi   bono tahvil   bono tahvil   bono faiz oranları   hazine bonosu faizhesaplama   ihtiyaç kredisi ödeme planı   bono faizi   bono   kredi   bono ve tahvil   anapara ve net getiri hesaplama   bono   bono   ihtiyaç kredisi ödeme planı   enflasyon oranı hesaplama   margin call   bono ve tahvil   faiz oranı   İhtiyaç kredisi hesaplama   brüt getiri   Kredi hesaplama   vob teorik fiyat hesaplama   bono piyasası   Kredi   bono faiz oranları   repo   brüt getiri   brüt getiri   tl   bono faiz oranları   risk oranı   anapara ve net getiri hesaplama   bono piyasası   net getiri   hazine bonosu faizhesaplama   vob teorik fiyat hesaplama   net getiri
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.