Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
İhtiyaç kredisi hesaplama   KKDF oranları   faiz oranı   ihtiyaç kredisi hesaplama   bono faiz oranları   bono   Vob Hesaplayıcısı   euro   başlangıç teminatınız   Kredi   net getiri   anapara ve net getiri hesaplama   brüt getiri   bono ve tahvil   vob teorik fiyat hesaplama   brüt getiri   sözleşme fiyatı   yıllık tüfe ve üfe oranları   net getiri   faiz oranı   net getiri   kredi ödeme planı   bono   bono faizi   bono tahvil   ihtiyaç kredisi ödeme planı   hazine bonosu faizhesaplama   bono tahvil   bono tahvil   bono   bono tahvil   amerikan doları   bono faizi   bono tahvil   hazine bonosu faizhesaplama   aylık repo   Vob Hesaplayıcısı   bono piyasası   KKDF oranları   bono tahvil   ingiliz sterlini   brüt getiri   taşıt kredisi hesaplama   bono faiz oranları   faiz oranı   bono piyasası   taşıt kredisi hesaplama   sözleşme fiyatı   taşıt kredisi ödeme planı   hazine bonosu faizhesaplama   bono ve tahvil   bono faiz oranları   bono piyasası   bono   hazine bonosu faizhesaplama   Konut kredisi hesaplama   bono faiz oranları   Margin Call   faiz oranı   repo   brüt getiri   bono faizi   faiz oranı   anapara ve net getiri hesaplama   bono piyasası   bono piyasası   Vadeli opsiyon piyasası   taşıt kredisi hesaplama   bono piyasası   bono faiz oranları   bono ve tahvil   bono piyasası   başlangıç teminatınız   hazine bonosu faizhesaplama   net getiri   kredi hesaplama   brüt getiri   faiz oranı   hazine bonosu faizhesaplama   repo faiz   bono ve tahvil   Reel getiri hesaplama   taşıt kredisi ödeme planı   anapara ve net getiri hesaplama   bono faizi   ihtiyaç kredisi ödeme planı   brüt getiri   kanada doları   brüt getiri   BSMV Nedir?   net getiri   enflasyon oranı hesaplama   kredi ödeme planı   bono ve tahvil   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   günlük repo hesapla   brüt getiri   kkdf oranları   brüt getiri   Anapara
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.