Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
net getiri   net getiri   Bono   net getiri   bono ve tahvil   bono tahvil   hazine bonosu faizhesaplama   başlangıç teminatınız   bono piyasası   ingiliz sterlini   bono tahvil   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   Vadeli opsiyon piyasası   repo   kredi ödeme planı   tl   anapara ve net getiri hesaplama   bono   vadeli opsiyon piyasası   brüt getiri   kredi ödeme planı   Mevduat Hesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   bono   margin call   brüt getiri   bono tahvil   anapara ve net getiri hesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   bono piyasası   bono   kanada doları   vob teorik fiyat hesaplama   bono   brüt getiri   bono tahvil   bono ve tahvil   enflasyon oranı hesaplama   İhtiyaç kredisi hesaplama   taşıt kredisi ödeme planı   konut kredisi hesaplama   taşıt kredisi hesaplama   brüt getiri   taşıt kredisi hesaplama   net getiri   Konut kredisi hesaplama   bono faiz oranları   Kredi hesaplama   brüt getiri   sözleşme fiyatı   İhtiyaç kredisi hesaplama   bono ve tahvil   ihtiyaç kredisi ödeme planı   Vadeli opsiyon piyasası   BSMV Nedir?   bono faizi   bono faiz oranları   repo hesapla   bono faiz oranları   bono piyasası   repo brüt ve net getiri hesapla   faiz oranı   ihtiyaç kredisi hesaplama   net getiri   bono tahvil   yıllık faiz oranı   anapara ve net getiri hesaplama   faiz oranı   bono piyasası   hazine bonosu faizhesaplama   bono tahvil   hazine bonosu faizhesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   bono faiz oranları   bono faizi   bono   hazine bonosu faizhesaplama   bono piyasası   bono faiz oranları   anapara ve net getiri hesaplama   Vob   bono ve tahvil   anapara ve net getiri hesaplama   bono tahvil   Vob Hesaplayıcısı   ihtiyaç kredisi ödeme planı   yıllık tüfe ve üfe oranları   KKDF oranları   faiz oranı   sözleşme fiyatı   bono piyasası   faiz oranı   Margin Call   vob hesaplayıcısı   bono piyasası   bono faiz oranları   net getiri   faiz oranı   brüt getiri
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.