Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
brüt getiri   anapara ve net getiri hesaplama   BSMV Nedir?   net getiri   net getiri   Vadeli opsiyon piyasası   repo brüt ve net getiri hesapla   bono ve tahvil   günlük repo hesapla   taşıt kredisi hesaplama   aylık repo   bono piyasası   bono   bono piyasası   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   Reel getiri hesaplama   bono tahvil   repo   net getiri   bono faizi   bono tahvil   bono tahvil   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   başlangıç teminatınız   net getiri   faiz oranı   bono piyasası   bono faizi   faiz oranı   brüt getiri   bono faiz oranları   konut kredisi hesaplama   net getiri   euro   sözleşme fiyatı   Kredi   bono tahvil   anapara ve net getiri hesaplama   Margin Call   kredi   repo faiz   bono faiz oranları   net getiri   faiz oranı   bono tahvil   bono faizi   bono faiz oranları   enflasyon oranı hesaplama   bono tahvil   Konut kredisi hesaplama   Kredi   kredi ödeme planı   risk oranı   risk oranı   hazine bonosu faizhesaplama   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   taşıt kredisi ödeme planı   bono ve tahvil   vob hesaplayıcısı   kanada doları   İhtiyaç kredisi hesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   net getiri   KKDF oranları   bono faiz oranları   bono faizi   bono tahvil   bono faizi   bono tahvil   bono   Anapara   bono faizi   Kredi hesaplama   hazine bonosu faizhesaplama   bono ve tahvil   anapara ve net getiri hesaplama   Vob Hesaplayıcısı   hazine bonosu faizhesaplama   bono faizi   brüt getiri   bono   vob teorik fiyat hesaplama   bono faizi   repo getirisi hesaplama   faiz oranı   margin call   bono ve tahvil   bono   kredi hesaplama   bono piyasası   Vob   risk oranı   bsmv nedir?   bono ve tahvil   hazine bonosu faizhesaplama   bono faiz oranları   taşıt kredisi hesaplama   ingiliz sterlini   faiz oranı   bono piyasası
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.